Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj elévů 20.10.2018

30.10.2018, 13:03
Florbalová sezona jede plným proudem a naši elévové v ní také hrají svou roli. Tentokráte jsme vyrazili do nedalekého Kyjova a náš cíl byl odehrát čtyři utkání. Naši soupeři byly Aligátoři z Brumovic,  FbC Slavkov,  Dragouni a OČOV Hodonín. 

Chvíli to vypadalo, že nás bude jen tak na karty, ale nejmladší nás nezklamali a týmu elévů pomohli a na víc se na turnaji dokázalo, že nebyli jen do počtu, ale byli víc než platnými členy našeho družstva. Klukům z přípravky moc děkujeme za pomoc. 
Z turnaje si po výborných výkonech vezeme 9 bodů a jen OČOV je soupeř z kterého máme respekt a místo toho hrát ještě líp a bojovat, tak se vztekáme a nevěnujeme se hře a roníme slzy. Jsem rád, že si elévi dali říct a druhou polovinu zápasu byli velmi důstojným soupeřem. Borci z OČOVa jsou dobří a takový soupeř je pro nás skvělou příležitosti hrát to nejlepší co umíme.

 

20.09.2018, 20:42
Vítejte na novém webu TJ Sokol Lanžhot - Florbal. Na tomto místě budete nacházet aktuality, krátké zprávy a odkazy na články na jiných webech. Věříme, že vás nový klubový web zaujme a budete na něm nacházet zajímavé a přínosné informace.

 
Aktuální články
2019 - turnaj přípravek v Křenovicích, 3.3.2019

v Křenovicích

 
2019 - turnaj přípravek v Hodoníně, 16.3.2019

v Hodoníně ... 

 
2019 - Elévové vyhráli turnaj v Kyjově, 3.2.2019

.... za výhru všech 4 zápasů v rámci turnaje je dlouhodobě domluveno, že trenéři pozvou hráče na pizzu 

 
2018 - Vánoční foto
 
Vítejte na novém webu TJ Sokol Lanžhot - Florbal
 
Zápasy
 
TJ Sokol Lanžhot - Florbal - kontakt: florbalovy@gmail.com RSS